BYV54V-200
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BYV54V-200 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | BYV54V-200 |
|---|---|
| Proizvajalec | STMicroelectronics |
| Opis | DIODE MODULE 200V 50A ISOTOP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | BYV54V-200 | Proizvajalec | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Opis | DIODE MODULE 200V 50A ISOTOP | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 6488 pcs | Podatkovni list | BYV54V, BYV541V |
| Kategorija | Diskretnih polprevodniških proizvodov | Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če | 850mV @ 50A |
| Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) | 200V | Paket naprave za dobavitelja | ISOTOP® |
| Hitrost | Fast Recovery = 200mA (Io) | Serija | - |
| Povratni čas obnovitve (trr) | 60ns | Pakiranje | Tube |
| Paket / primer | ISOTOP | Tip montaže | Chassis Mount |
| Tip diode | Standard | Konfiguracija diode | 2 Independent |
| natančen opis | Diode Array 2 Independent Standard 200V 50A Chassis Mount ISOTOP | Trenutna - povratna puščanja @ Vr | 50µA @ 200V |
| Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) | 50A |