Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > BZW50-39B
BZW50-39B
BZW50-39B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BZW50-39B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela BZW50-39B
Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 39V 90V R-6
(v ameriških dolarjih)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela BZW50-39B Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 39V 90V R-6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 66061 pcs Podatkovni list BZW50-10, B,180, B
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 39V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 90V Napetost - razčlenitev (min) 43.3V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja R-6
Serija BZW50, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer R6, Axial Druga imena 497-12042-3
BZW50-39B-ND
BZW5039B
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 667A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 2400pF @ 1MHz Dvosmerni kanali 1