Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > L78L24ABUTR
L78L24ABUTR
L78L24ABUTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi L78L24ABUTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela L78L24ABUTR
Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 24V 100MA SOT89-3
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela L78L24ABUTR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 24V 100MA SOT89-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 179134 pcs Podatkovni list L78L Datasheet
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) -
Voltage - Output (Min / Fixed) 24V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 40V Paket naprave za dobavitelja SOT-89-3
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-243AA
PSRR 37dB (120Hz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 24V 100mA SOT-89-3 Tok - Supply (Max) 6.5mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 6mA Trenutni - izhod 100mA