Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SMBJ85A-TR
SMBJ85A-TR
SMBJ85A-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SMBJ85A-TR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SMBJ85A-TR
Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 85V 178V SMB
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela SMBJ85A-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 85V 178V SMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 214288 pcs Podatkovni list SMBJ Datasheet
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 85V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137V Napetost - razčlenitev (min) 94V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMB (DO-214AA) Serija SMBJ, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AA, SMB
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.6A Zmogljivost @ Pogostost -