STB10N60M2
STB10N60M2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi STB10N60M2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela STB10N60M2
Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 600V 7.5A D2PAK
Product parameter
številka dela STB10N60M2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 600V 7.5A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 88580 pcs Podatkovni list STx10N60M2
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±25V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Serija MDmesh™ II Plus
Rds On (Max) @ Id, Vgs 600 mOhm @ 3A, 10V Odmik moči (maks.) 85W (Tc)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Druga imena 497-14528-2
STB10N60M2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 400pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 13.5nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 7.5A (Tc) 85W (Tc) Surface Mount D2PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 7.5A (Tc)