STB25NF06LAG
STB25NF06LAG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi STB25NF06LAG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela STB25NF06LAG
Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CHANNEL 60V 25A D2PAK
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela STB25NF06LAG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CHANNEL 60V 25A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 85558 pcs Podatkovni list
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id -
Vgs (Max) - Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja D²PAK Serija -
Rds On (Max) @ Id, Vgs - Odmik moči (maks.) -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Druga imena 497-17141-1 delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 14nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V, 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V natančen opis N-Channel 60V 25A Surface Mount D²PAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 25A