STB85NF55T4
STB85NF55T4
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi STB85NF55T4 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela STB85NF55T4
Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 55V 80A D2PAK
Product parameter
številka dela STB85NF55T4 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 55V 80A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 47965 pcs Podatkovni list STx85NF55
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Serija STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, Vgs 8 mOhm @ 40A, 10V Odmik moči (maks.) 300W (Tc)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 38 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3700pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 150nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 55V natančen opis N-Channel 55V 80A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount D2PAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)