STGW15H120DF2
STGW15H120DF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi STGW15H120DF2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela STGW15H120DF2
Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT H-SERIES 1200V 15A TO-247
(v ameriških dolarjih)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
številka dela STGW15H120DF2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT H-SERIES 1200V 15A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 23236 pcs Podatkovni list STGW15H120DF2
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.6V @ 15V, 15A Test Condition 600V, 15A, 10 Ohm, 15V
Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 23ns/111ns Preklop energije 380µJ (on), 370µJ (off)
Paket naprave za dobavitelja TO-247 Serija -
Povratni čas obnovitve (trr) 231ns Moč - maks 259W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-247-3
Druga imena 497-14712-5 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
Gate Charge 67nC natančen opis IGBT Trench Field Stop 1200V 30A 259W Through Hole TO-247
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 60A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 30A