STGWA25H120DF2
STGWA25H120DF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi STGWA25H120DF2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela STGWA25H120DF2
Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT HB 1200V 25A HS TO247-3
(v ameriških dolarjih)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
številka dela STGWA25H120DF2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT HB 1200V 25A HS TO247-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 20920 pcs Podatkovni list STGW25H120DF2
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.6V @ 15V, 25A Test Condition 600V, 25A, 10 Ohm, 15V
Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 29ns/130ns Preklop energije 600µJ (on), 700µJ (off)
Paket naprave za dobavitelja TO-247-3 Serija -
Povratni čas obnovitve (trr) 303ns Moč - maks 375W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-247-3
Druga imena 497-15548-5 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT Trench Field Stop Gate Charge 100nC
natančen opis IGBT Trench Field Stop 1200V 50A 375W Through Hole TO-247-3 Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 100A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 50A