STGY80H65DFB
STGY80H65DFB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi STGY80H65DFB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela STGY80H65DFB
Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 650V 120A 469W MAX247
(v ameriških dolarjih)
1 pcs30 pcs120 pcs
Product parameter
številka dela STGY80H65DFB Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 650V 120A 469W MAX247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 9271 pcs Podatkovni list STGx(x)80H65DFB
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 650V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 80A Test Condition 400V, 80A, 10 Ohm, 15V
Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 84ns/280ns Preklop energije 2.1mJ (on), 1.5mJ (off)
Paket naprave za dobavitelja MAX247™ Serija -
Povratni čas obnovitve (trr) 85ns Moč - maks 469W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-247-3
Druga imena 497-14564-5
STGY80H65DFB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT Trench Field Stop Gate Charge 414nC
natančen opis IGBT Trench Field Stop 650V 120A 469W Through Hole MAX247™ Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 240A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 120A