STK30N2LLH5
STK30N2LLH5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi STK30N2LLH5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela STK30N2LLH5
Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 25V 30A POLARPAK
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela STK30N2LLH5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 25V 30A POLARPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 52040 pcs Podatkovni list STK30N2LLH5
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja PolarPak® Serija STripFET™ V
Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.9 mOhm @ 15A, 10V Odmik moči (maks.) 5.2W (Tc)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer PolarPak®
Druga imena 497-10302-2 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2290pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 18nC @ 4.5V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 25V natančen opis N-Channel 25V 30A (Tc) 5.2W (Tc) Surface Mount PolarPak®
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 30A (Tc)