Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - LED Drivers > STP16CP596MTR
STP16CP596MTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi STP16CP596MTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela STP16CP596MTR
Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC LED DRIVER LINEAR 50MA 24SO
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela STP16CP596MTR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC LED DRIVER LINEAR 50MA 24SO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 66848 pcs Podatkovni list STP16CP596
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - napajanje (min) 3V
Napetost - napajanje (maks.) 5.5V Napetost - izhod 16V
Tip Linear Topologija Shift Register
Paket naprave za dobavitelja 24-SO Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število izhodov 16
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja stikala Yes
Pogostost 25MHz Zatemnitev -
natančen opis LED Driver IC 16 Output Linear Shift Register 50mA 24-SO Trenutni - izhod / kanal 50mA