STPS3H100U
STPS3H100U
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi STPS3H100U z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela STPS3H100U
Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMB
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
številka dela STPS3H100U Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 393182 pcs Podatkovni list STPS3H100
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 840mV @ 3A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V Paket naprave za dobavitelja SMB
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AA, SMB
Druga imena 497-10392-2 Delovna temperatura - spoj 175°C (Max)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 100V 3A Surface Mount SMB
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 100V Tok - Povprečni popravek (Io) 3A