STSJ100NH3LL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi STSJ100NH3LL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela STSJ100NH3LL
Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 30V 25A PWR8SOIC
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela STSJ100NH3LL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 30V 25A PWR8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 89238 pcs Podatkovni list STSJ100NH3LL
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA
Vgs (Max) ±16V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC-EP Serija STripFET™ III
Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.5 mOhm @ 12.5A, 10V Odmik moči (maks.) 3W (Ta), 70W (Tc)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
Druga imena 497-5785-2
STSJ100NH3LL-ND
delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 4450pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 40nC @ 4.5V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V natančen opis N-Channel 30V 100A (Tc) 3W (Ta), 70W (Tc) Surface Mount 8-SOIC-EP
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 100A (Tc)