STTH15R06FP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi STTH15R06FP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | STTH15R06FP |
|---|---|
| Proizvajalec | STMicroelectronics |
| Opis | DIODE GEN PURP 600V 15A TO220FP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 50 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
Product parameter
| številka dela | STTH15R06FP | Proizvajalec | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Opis | DIODE GEN PURP 600V 15A TO220FP | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 86123 pcs | Podatkovni list | STTH15R06D/FP |
| Kategorija | Diskretnih polprevodniških proizvodov | Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če | 2.9V @ 15A |
| Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) | 600V | Paket naprave za dobavitelja | TO-220FPAC |
| Hitrost | Fast Recovery = 200mA (Io) | Serija | - |
| Povratni čas obnovitve (trr) | 50ns | Pakiranje | Tube |
| Paket / primer | TO-220-2 Full Pack, Isolated Tab | Druga imena | 497-5409-5 STTH15R06FP-ND |
| Delovna temperatura - spoj | 175°C (Max) | Tip montaže | Through Hole |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Tip diode | Standard |
| natančen opis | Diode Standard 600V 15A Through Hole TO-220FPAC | Trenutna - povratna puščanja @ Vr | 60µA @ 600V |
| Tok - Povprečni popravek (Io) | 15A | Capacitance @ Vr, F | - |