STW8NB100
STW8NB100
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi STW8NB100 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela STW8NB100
Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 1KV 7.3A TO-247
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 23222 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
600 pcs
Product parameter
številka dela STW8NB100 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 1KV 7.3A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 23222 pcs Podatkovni list STW8NB100
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA
Vgs (Max) ±30V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja TO-247-3 Serija PowerMESH™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.45 Ohm @ 3.6A, 10V Odmik moči (maks.) 190W (Tc)
Pakiranje Tube Paket / primer TO-247-3
Druga imena 497-2646-5 delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2900pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 95nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1000V natančen opis N-Channel 1000V 7.3A (Tc) 190W (Tc) Through Hole TO-247-3
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 7.3A (Tc)