SL-112-G-12
SL-112-G-12
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SL-112-G-12 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SL-112-G-12
Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN RCPT .100" 12POS GOLD PCB
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
številka dela SL-112-G-12 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN RCPT .100" 12POS GOLD PCB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 41096 pcs Podatkovni list SL, SDL Series DatasheetSL, SS Series Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Board
Serija SL Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Druga imena SAM1104-12 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 12 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.095" (2.41mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold Trenutna ocena -
Vrsta kontakta Female Socket Kontaktiraj obliko Circular
Kontaktni material Beryllium Copper Dolžina stika - post 0.095" (2.41mm)