Domov > Izdelki > Cable Assemblies > Pravokotni Cable Assemblies > TCSD-06-D-02.30-01-N-R
TCSD-06-D-02.30-01-N-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TCSD-06-D-02.30-01-N-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TCSD-06-D-02.30-01-N-R
Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela TCSD-06-D-02.30-01-N-R Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 11742 pcs Podatkovni list
Kategorija Cable Assemblies Uporaba -
Ščitenje Unshielded Serija Tiger Eye™ TCSD
Pitch - Connector 0.079" (2.00mm) Pitch - Cable 0.039" (1.00mm)
Število vrstic 2 Število pozicij 12
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina 0.192' (58.42mm, 2.30")
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Polarizing Key
natančen opis 12 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.192' (58.42mm, 2.30") Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm)