SWF240P-24-LC-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SWF240P-24-LC-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SWF240P-24-LC-R
Proizvajalec Sanken Electric Co., Ltd.
Opis AC/DC CONVERTER 24V 240W
(v ameriških dolarjih)
40 pcs
Product parameter
številka dela SWF240P-24-LC-R Proizvajalec Sanken Electric Co., Ltd.
Opis AC/DC CONVERTER 24V 240W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1328 pcs Podatkovni list SWF Series
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 7.09" L x 3.31" W x 1.65" H (180.0mm x 84.0mm x 42.0mm) Serija SWF
Moč (Watts) 240W Druga imena SWF240P-24-LC-R DK
delovna temperatura -10°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna - Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Učinkovitost 92% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 10A Odobritve CE, cURus