C20F.0003
C20F.0003
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C20F.0003 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C20F.0003
Proizvajalec Schurter
Opis PWR ENT RCPT IEC320-C20 PNL SLDR
(v ameriških dolarjih)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela C20F.0003 Proizvajalec Schurter
Opis PWR ENT RCPT IEC320-C20 PNL SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4936 pcs Podatkovni list C20F Series DatasheetPEM Filter Overview
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - UL 250VAC
Napetost - IEC 250VAC Prekinitev Solder Eyelet
Funkcije preklopov - Serija C20F
Debelina plošče - Mere izreza plošče Rectangular - 34.80mm x 26.80mm
Pakiranje Bulk Druga imena 486-2879
C20F.0003-ND
Število pozicij 3 Tip montaže Panel Mount, Flange
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP40
Držalo varovalk, predal - Varovalka No
Vrsta filtra Filtered (EMI, RFI) - Commercial Lastnosti Shielded
natančen opis Power Entry Connector Receptacle, Male Blades IEC 320-C20 Panel Mount, Flange Trenutni - UL 20A
Trenutna - IEC 16A Vrsta priključka Receptacle, Male Blades