C20F.0123
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C20F.0123 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C20F.0123
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela C20F.0123 Proizvajalec Schurter
Opis PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2913 pcs Podatkovni list C20F Series DatasheetPEM Filter Overview
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - UL 250VAC
Napetost - IEC 250VAC Prekinitev Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Funkcije preklopov - Serija C20F
Debelina plošče - Mere izreza plošče Rectangular - 36.40mm x 28.30mm
Pakiranje Bulk Število pozicij 3
Tip montaže Panel Mount, Flange Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP40 Držalo varovalk, predal -
Varovalka No Vrsta filtra Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Trenutni - UL 20A Trenutna - IEC 16A