Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 4EX153K3
4EX153K3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 4EX153K3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 4EX153K3
Proizvajalec Semtech
Opis CAP CER 0.015UF 3KV X7R RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 4EX153K3 Proizvajalec Semtech
Opis CAP CER 0.015UF 3KV X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4101 pcs Podatkovni list 180pF thru .39µF
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 3000V (3kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.600" L x 0.375" W (15.30mm x 9.53mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.500" (12.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.673" (17.10mm) Lastnosti High Voltage
natančen opis 0.015µF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 0.015µF