Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Rectifiers - Posamezni > SCKV100K3
SCKV100K3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SCKV100K3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SCKV100K3
Proizvajalec Semtech
Opis DIODE GEN PURP 100V 2A AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 125 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela SCKV100K3 Proizvajalec Semtech
Opis DIODE GEN PURP 100V 2A AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 125 pcs Podatkovni list SCKVxx0K3
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 120V @ 100mA
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V Paket naprave za dobavitelja -
Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Serija -
Povratni čas obnovitve (trr) 2.5µs Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C
Tip montaže Chassis, Stud Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 100V 2A Chassis, Stud Mount
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 100V Tok - Povprečni popravek (Io) 2A