Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > Programmable oscilatorji > SIT1602AIR7-18E
SIT1602AIR7-18E
SIT1602AIR7-18E
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT1602AIR7-18E z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT1602AIR7-18E
Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG H/LV-CMOS 1.8V EN/DS
Product parameter
številka dela SIT1602AIR7-18E Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG H/LV-CMOS 1.8V EN/DS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 1.8V
Tip XO (Standard) Spread Spectrum Bandwidth -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija SiT1602
Ocene - Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Pakiranje Bulk Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod HCMOS, LVCMOS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.031" (0.79mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence (skupaj) ±20ppm
Stabilnost frekvence - natančen opis XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 3.75MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 3.9mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 3.8mA
Osnovni resonator MEMS Razpoložljivi frekvenčni razpon 3.75MHz ~ 77.76MHz