Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > Programmable oscilatorji > SIT1602BCF7-XXS
SIT1602BCF7-XXS
SIT1602BCF7-XXS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT1602BCF7-XXS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT1602BCF7-XXS
Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVCMOS 2.5-3.3V STBY
Product parameter
številka dela SIT1602BCF7-XXS Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVCMOS 2.5-3.3V STBY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 111945 pcs Podatkovni list SiT1602B Programmable Part Number GuideSiT1602B
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5 V ~ 3.3 V
Tip XO (Standard) Spread Spectrum Bandwidth -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija SiT1602
Ocene - Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Pakiranje Bulk Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod LVCMOS delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.031" (0.79mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence (skupaj) ±20ppm
Stabilnost frekvence - natančen opis XO (Standard) LVCMOS 3.57MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 2.5 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 4.5mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4.3µA
Osnovni resonator MEMS Razpoložljivi frekvenčni razpon 3.57MHz ~ 77.76MHz