Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > Programmable oscilatorji > SIT1618AEF1-25S
SIT1618AEF1-25S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT1618AEF1-25S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT1618AEF1-25S
Product parameter
številka dela SIT1618AEF1-25S Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 9590 pcs Podatkovni list Field Programmable Oscillator DatasheetSiT1618
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip XO (Standard) Spread Spectrum Bandwidth -
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SiT1618
Ocene - Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.030" (0.76mm) Funkcija Standby
Stabilnost frekvence (skupaj) - Stabilnost frekvence ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm
natančen opis XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.2mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 8.5µA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 7.3728MHz ~ 48MHz