Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > Programmable oscilatorji > SIT2025BEFS1-25N
SIT2025BEFS1-25N
SIT2025BEFS1-25N
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT2025BEFS1-25N z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT2025BEFS1-25N
Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela SIT2025BEFS1-25N Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 15618 pcs Podatkovni list SiT2025B
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip XO (Standard) Spread Spectrum Bandwidth -
Velikost / dimenzija 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm) Serija SIT2025B
Ocene AEC-Q100 Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Pakiranje Bulk Paket / primer SC-74A, SOT-753
Izhod LVCMOS delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.057" (1.45mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence (skupaj) ±20ppm
Stabilnost frekvence ±20ppm natančen opis XO (Standard) LVCMOS 115.2MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 2.5V SC-74A, SOT-753
Tok - Supply (Max) 8mA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 115.2MHz ~ 137MHz