Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > Programmable oscilatorji > SIT3807AI-2-33NG
SIT3807AI-2-33NG
SIT3807AI-2-33NG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT3807AI-2-33NG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT3807AI-2-33NG
Proizvajalec SiTIME
Opis OSC PROG LVCMOS 3.3V 25PPM SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela SIT3807AI-2-33NG Proizvajalec SiTIME
Opis OSC PROG LVCMOS 3.3V 25PPM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 33030 pcs Podatkovni list SIT3807 Part Number GuideSiT3807 Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MEMS VCXO
Spread Spectrum Bandwidth - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Shell Style 3.3V Serija SiT3807
RoHS Status Bulk Ocene -
Polarizacija 4-SMD, No Lead Izhod -
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca SIT3807AI-2-33NG
Višina 0.031" (0.79mm) Toleranca frekvence ±25ppm
Stabilnost frekvence (skupaj) 1.544MHz ~ 49.152MHz Frekvenca - izhod 1 -
Frekvenca - Center - Razširjen opis 1.544MHz ~ 49.152MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 33mA
Opis OSC PROG LVCMOS 3.3V 25PPM SMD Tok - Supply (Max) LVCMOS, LVTTL
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 33mA Razpoložljivi frekvenčni razpon Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)