Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > Programmable oscilatorji > SIT3808AI-2-18SZ
SIT3808AI-2-18SZ
SIT3808AI-2-18SZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT3808AI-2-18SZ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT3808AI-2-18SZ
Proizvajalec SiTIME
Opis OSC PROG LVCMOS 1.8V STBY 10PPM
Product parameter
številka dela SIT3808AI-2-18SZ Proizvajalec SiTIME
Opis OSC PROG LVCMOS 1.8V STBY 10PPM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 27961 pcs Podatkovni list SIT3808 Part Number GuideSiT3808 Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MEMS VCXO
Spread Spectrum Bandwidth - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Shell Style 1.8V Serija SiT3808
RoHS Status Bulk Ocene -
Polarizacija 4-SMD, No Lead Izhod Standby
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca SIT3808AI-2-18SZ
Višina 0.031" (0.79mm) Toleranca frekvence ±10ppm
Stabilnost frekvence (skupaj) 1MHz ~ 80MHz Frekvenca - izhod 1 10µA
Frekvenca - Center - Razširjen opis 1MHz ~ 80MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V 31mA Standby
Opis OSC PROG LVCMOS 1.8V STBY 10PPM Tok - Supply (Max) LVCMOS, LVTTL
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 31mA Razpoložljivi frekvenčni razpon Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)