Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > Programmable oscilatorji > SIT3821AI-2D-33NE
SIT3821AI-2D-33NE
SIT3821AI-2D-33NE
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT3821AI-2D-33NE z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT3821AI-2D-33NE
Proizvajalec SiTIME
Opis OSC PROG LVDS 3.3V 10PPM SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela SIT3821AI-2D-33NE Proizvajalec SiTIME
Opis OSC PROG LVDS 3.3V 10PPM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 9395 pcs Podatkovni list SIT3821 Part Number GuideSIT3821 Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MEMS VCXO
Spread Spectrum Bandwidth - Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Shell Style 3.3V Serija SiT3821
RoHS Status Bulk Ocene -
Polarizacija 6-SMD, No Lead Izhod -
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca SIT3821AI-2D-33NE
Višina 0.039" (1.00mm) Toleranca frekvence ±10ppm
Stabilnost frekvence (skupaj) 1MHz ~ 220MHz Frekvenca - izhod 1 -
Frekvenca - Center - Razširjen opis 1MHz ~ 220MHz LVDS MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 55mA
Opis OSC PROG LVDS 3.3V 10PPM SMD Tok - Supply (Max) LVDS
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 55mA Razpoložljivi frekvenčni razpon Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)