Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > SIT3822AC-1DF-33EB625.000000T
SIT3822AC-1DF-33EB625.000000T
SIT3822AC-1DF-33EB625.000000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT3822AC-1DF-33EB625.000000T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT3822AC-1DF-33EB625.000000T
Proizvajalec SiTime
Opis OSC XO 3.3V 625MHZ OE
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela SIT3822AC-1DF-33EB625.000000T Proizvajalec SiTime
Opis OSC XO 3.3V 625MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2216 pcs Podatkovni list SIT3822 Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip VCXO Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)