Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > Programmable oscilatorji > SIT3822AI-2C-25EX
SIT3822AI-2C-25EX
SIT3822AI-2C-25EX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT3822AI-2C-25EX z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT3822AI-2C-25EX
Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVDS 2.5V 10PPM EN/DS
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela SIT3822AI-2C-25EX Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVDS 2.5V 10PPM EN/DS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7975 pcs Podatkovni list SIT3822 Programmable Part Number GuideSIT3822 Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip VCXO Spread Spectrum Bandwidth -
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT3822
Ocene - Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Pakiranje Bulk Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVDS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.031" (0.79mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence (skupaj) -
Stabilnost frekvence ±10ppm natančen opis VCXO LVDS 220MHz ~ 625MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 55mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 35mA
Osnovni resonator MEMS Razpoložljivi frekvenčni razpon 220MHz ~ 625MHz