Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > SIT5155AI-FK-33VT-10.000000X
SIT5155AI-FK-33VT-10.000000X
SIT5155AI-FK-33VT-10.000000X
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT5155AI-FK-33VT-10.000000X z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT5155AI-FK-33VT-10.000000X
Proizvajalec SiTime
Opis VOLTAGE CONTROL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela SIT5155AI-FK-33VT-10.000000X Proizvajalec SiTime
Opis VOLTAGE CONTROL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7022 pcs Podatkovni list SiT5155
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip VCTCXO Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija SIT5155 Ocene -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 10-SMD, No Lead
Izhod LVCMOS Druga imena 1473-30923-6
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.042" (1.06mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±0.5ppm
Pogostost 10MHz natančen opis 10MHz VCTCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 10-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 40.5mA (Typ) Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -