Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > Programmable oscilatorji > SIT8008AIB2-28E
SIT8008AIB2-28E
SIT8008AIB2-28E
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT8008AIB2-28E z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT8008AIB2-28E
Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG H/LV-CMOS 2.8V EN/DS
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
številka dela SIT8008AIB2-28E Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG H/LV-CMOS 2.8V EN/DS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.8V
Tip XO (Standard) Spread Spectrum Bandwidth -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT8008
Ocene - Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Pakiranje Bulk Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod HCMOS, LVCMOS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.031" (0.79mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence (skupaj) -
Stabilnost frekvence ±20ppm natančen opis XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 4.5mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4mA
Osnovni resonator MEMS Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 110MHz