Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > Programmable oscilatorji > SIT8008AIB8-28S
SIT8008AIB8-28S
SIT8008AIB8-28S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT8008AIB8-28S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT8008AIB8-28S
Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG H/LV-CMOS 2.8V STBY SMD
Product parameter
številka dela SIT8008AIB8-28S Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG H/LV-CMOS 2.8V STBY SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.8V
Tip XO (Standard) Spread Spectrum Bandwidth -
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT8008
Ocene - Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Pakiranje Bulk Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod HCMOS, LVCMOS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.039" (1.00mm)
Funkcija Standby Stabilnost frekvence (skupaj) -
Stabilnost frekvence ±20ppm natančen opis XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 4.5mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4.3µA
Osnovni resonator MEMS Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 110MHz