Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > SIT8225AI-G3-18E-25.000000T
SIT8225AI-G3-18E-25.000000T
SIT8225AI-G3-18E-25.000000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT8225AI-G3-18E-25.000000T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT8225AI-G3-18E-25.000000T
Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS LVTTL
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela SIT8225AI-G3-18E-25.000000T Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS LVTTL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 99691 pcs Podatkovni list SiT8225
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 1.8V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija SiT8225 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod LVCMOS, LVTTL delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 25MHz natančen opis 25MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 31mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 30mA