Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > Programmable oscilatorji > SIT8918AAR8-25N
SIT8918AAR8-25N
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT8918AAR8-25N z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT8918AAR8-25N
Product parameter
številka dela SIT8918AAR8-25N Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 8427 pcs Podatkovni list Field Programmable Oscillator DatasheetSIT8918A Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip XO (Standard) Spread Spectrum Bandwidth -
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT8918
Ocene - Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.039" (1.00mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence (skupaj) - Stabilnost frekvence ±20ppm
natančen opis XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.5mA
Osnovni resonator MEMS Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 110MHz