Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > SIT8918BE-22-33E-50.000000G
SIT8918BE-22-33E-50.000000G
SIT8918BE-22-33E-50.000000G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT8918BE-22-33E-50.000000G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT8918BE-22-33E-50.000000G
Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela SIT8918BE-22-33E-50.000000G Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 60070 pcs Podatkovni list SiT8918B Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija SiT8918B Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod LVCMOS, LVTTL Druga imena 1473-30409-1
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 50MHz
natančen opis 50MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.7mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4.5mA Osnovni resonator MEMS