Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > SIT8918BE-73-33E-80.000000G
SIT8918BE-73-33E-80.000000G
SIT8918BE-73-33E-80.000000G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT8918BE-73-33E-80.000000G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT8918BE-73-33E-80.000000G
Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 80.0000MHZ LVCMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela SIT8918BE-73-33E-80.000000G Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 80.0000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 77928 pcs Podatkovni list SiT8918B Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serija SiT8918B Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod LVCMOS, LVTTL Druga imena 1473-30423-1
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 80MHz natančen opis 80MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 4.7mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4.5mA