Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > Programmable oscilatorji > SIT8920BMF2-25N
SIT8920BMF2-25N
SIT8920BMF2-25N
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT8920BMF2-25N z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT8920BMF2-25N
Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMES
Product parameter
številka dela SIT8920BMF2-25N Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMES Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 20190 pcs Podatkovni list Field Programmable Oscillator DatasheetSIT8920B
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip XO (Standard) Spread Spectrum Bandwidth -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT8920B
Ocene - Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence (skupaj) - Stabilnost frekvence ±20ppm
natančen opis XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.5mA
Osnovni resonator MEMS Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 110MHz