Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > Programmable oscilatorji > SIT8921AMR2-25N
SIT8921AMR2-25N
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT8921AMR2-25N z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT8921AMR2-25N
Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela SIT8921AMR2-25N Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 17652 pcs Podatkovni list Field Programmable Oscillator DatasheetSiT8921B
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5 V ~ 3.3 V
Tip XO (Standard) Spread Spectrum Bandwidth -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT8921A
Ocene - Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Pakiranje - Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod LVCMOS delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.031" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable, Standby Stabilnost frekvence (skupaj) -
Stabilnost frekvence ±20ppm natančen opis XO (Standard) LVCMOS 119.342001MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 2.5 V ~ 3.3 V Enable/Disable, Standby 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 8mA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 119.342001MHz ~ 137MHz