Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > Programmable oscilatorji > SIT8921AMR8-25S
SIT8921AMR8-25S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT8921AMR8-25S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT8921AMR8-25S
Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS
Product parameter
številka dela SIT8921AMR8-25S Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 13698 pcs Podatkovni list Field Programmable Oscillator DatasheetSiT8921B
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5 V ~ 3.3 V
Tip XO (Standard) Spread Spectrum Bandwidth -
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT8921A
Ocene - Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Pakiranje - Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod LVCMOS delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable, Standby Stabilnost frekvence (skupaj) -
Stabilnost frekvence ±20ppm natančen opis XO (Standard) LVCMOS 119.342001MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 2.5 V ~ 3.3 V Enable/Disable, Standby 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 8mA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 119.342001MHz ~ 137MHz