Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > Programmable oscilatorji > SIT8924BAU3-33E
SIT8924BAU3-33E
SIT8924BAU3-33E
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT8924BAU3-33E z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT8924BAU3-33E
Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 20PPM
Product parameter
številka dela SIT8924BAU3-33E Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 20PPM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Spread Spectrum Bandwidth -
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT8924B
Ocene AEC-Q100 Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence (skupaj) ±20ppm Stabilnost frekvence ±20ppm
natančen opis XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.8mA
Osnovni resonator MEMS Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 110MHz