Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > Programmable oscilatorji > SIT8924BMA8-18E
SIT8924BMA8-18E
SIT8924BMA8-18E
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT8924BMA8-18E z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT8924BMA8-18E
Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 20PPM
Product parameter
številka dela SIT8924BMA8-18E Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 20PPM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 1.8V
Tip XO (Standard) Spread Spectrum Bandwidth -
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT8924B