Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > Programmable oscilatorji > SIT9002AC-08N25SG
SIT9002AC-08N25SG
SIT9002AC-08N25SG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT9002AC-08N25SG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT9002AC-08N25SG
Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVPECL CTR SPRD 2.5V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela SIT9002AC-08N25SG Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVPECL CTR SPRD 2.5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 8411 pcs Podatkovni list SIT9002 DatasheetSIT9002 Programmable Part Number Guide
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip XO (Standard) Spread Spectrum Bandwidth ±1.00%, Center Spread
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT9002
Ocene - Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Pakiranje Bulk Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVPECL delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.039" (1.00mm)
Funkcija Standby Stabilnost frekvence (skupaj) -
Stabilnost frekvence ±25ppm natančen opis XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 198MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 84mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA
Osnovni resonator MEMS Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 198MHz