Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > Programmable oscilatorji > SIT9002AC-23H25EQ
SIT9002AC-23H25EQ
SIT9002AC-23H25EQ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT9002AC-23H25EQ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT9002AC-23H25EQ
Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVDS DWN SPRD 2.5V SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela SIT9002AC-23H25EQ Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVDS DWN SPRD 2.5V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 13072 pcs Podatkovni list SIT9002 DatasheetSIT9002 Programmable Part Number Guide
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip XO (Standard) Spread Spectrum Bandwidth -1.00%, Down Spread
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT9002
Ocene - Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Pakiranje Bulk Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVDS delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.031" (0.79mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence (skupaj) -
Stabilnost frekvence ±25ppm natančen opis XO (Standard) LVDS 1MHz ~ 199MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 77mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA
Osnovni resonator MEMS Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 199MHz