Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > Programmable oscilatorji > SIT9002AI-03N33SK
SIT9002AI-03N33SK
SIT9002AI-03N33SK
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT9002AI-03N33SK z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT9002AI-03N33SK
Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVPECL CTR SPRD 3.3V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela SIT9002AI-03N33SK Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVPECL CTR SPRD 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 12972 pcs Podatkovni list SIT9002 Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Spread Spectrum Bandwidth ±2.00%, Center Spread
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT9002
Ocene - Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Pakiranje Bulk Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVPECL delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.031" (0.79mm)
Funkcija Standby Stabilnost frekvence (skupaj) -
Stabilnost frekvence ±50ppm natančen opis XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 84mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA
Osnovni resonator MEMS Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 220MHz