Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > Programmable oscilatorji > SIT9003AC-2-25DD
SIT9003AC-2-25DD
SIT9003AC-2-25DD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT9003AC-2-25DD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT9003AC-2-25DD
Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVCMOS CTR SPRD 2.5V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela SIT9003AC-2-25DD Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVCMOS CTR SPRD 2.5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 83075 pcs Podatkovni list SiT9003SIT9003 Programmable Part Number Guide
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip XO (Standard) Spread Spectrum Bandwidth ±0.50%, Center Spread
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT9003
Ocene - Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Pakiranje Bulk Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod LVCMOS, LVTTL delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.031" (0.79mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence (skupaj) ±50ppm
Stabilnost frekvence ±50ppm natančen opis XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 75MHz Programmable Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 4.1mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 2.2µA
Osnovni resonator MEMS Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 75MHz