Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > Programmable oscilatorji > SIT9005ACA2G-30SL
SIT9005ACA2G-30SL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT9005ACA2G-30SL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT9005ACA2G-30SL
Product parameter
številka dela SIT9005ACA2G-30SL Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 14111 pcs Podatkovni list SiT9005
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3V
Tip SSXO Spread Spectrum Bandwidth -3.18%, Down Spread
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SIT9005
Ocene - Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.030" (0.76mm) Funkcija Standby
Stabilnost frekvence (skupaj) - Stabilnost frekvence ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
natančen opis SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3V Standby 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 6.5mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4.3µA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 141MHz