Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > SIT9120AC-2DF-25S50.000000T
SIT9120AC-2DF-25S50.000000T
SIT9120AC-2DF-25S50.000000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SIT9120AC-2DF-25S50.000000T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SIT9120AC-2DF-25S50.000000T
Proizvajalec SiTime
Opis -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 2.5V, 5
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela SIT9120AC-2DF-25S50.000000T Proizvajalec SiTime
Opis -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 2.5V, 5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 44234 pcs Podatkovni list SiT9120 Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija * Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Druga imena 1473-14866-2
SIT9120AC-2DF-25S50.000000T-ND
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) natančen opis Oscillator 6-SMD, No Lead